Club Hotel Yanakiev Borovets Hakkında Genel Bilgiler

Club Hotel Yanakiev, Bulgaristan'ın en prestijli kışlık beldesi olan en eski ve hiç şüphesiz, Borovets dağındaki 4 yıldızlı bir oteldir. Eşsiz konumu - pistin kendisinde ve çevredeki antik ladin ve köknar ormanı, tesisin tam merkezinde güzellik ve huzurun inanılmaz ve tatmin edici bir kombinasyonunu hissetmenizi sağlar.
Otel, keyifli atmosferi ve modern bir Sağlıklı Yaşam Merkezi, yamaçların muhteşem manzarasına sahip bir yüzme havuzu, klasik bir restoran, rahat bir piyano bar, çeşitli konferans salonları, üst düzey kayakla donatılmış bir kayak merkezi, kayak / snowboard okulu gibi sayısız olanakla sizi büyüleyecektir. , kayak anaokulu, açık otopark, kapalı garaj ve daha fazlası. ve diğerleri
Aralık 2007'de açılan Club Hotel Yanakiev, geleneksel misafirperverlik ve güler yüzlü hizmet ile konfor ve rahatlığı bir araya getirir.
Tüm misafirlerimizin otelde kalmasının eşsiz bir deneyim olmasını istiyoruz.

Otel hakkında:

 • Club Hotel Yanakiev'de 31 çift kişilik oda, 6 engelli odası için 1 oda bulunmaktadır. Tüm odalarda dağlara veya Borovets beldesine bakan balkonlar vardır.
 • Otelin iki katında bulunan geniş bir sağlıklı yaşam merkezi vardır: zemin kat ve asma kat. Buhar banyosu, lakonyum, sauna ve buz barı, küçük bir spor salonu, üç masaj, jakuzili havuzlar vardır ve ayrı ayrı tasarlanmış olanlar da dahil olmak üzere çeşitli prosedürler ve programlar sunuyoruz. Yüzme havuzu, otelin konukların geçme kenarlarına benzersiz bir şekilde yerleştirilmiştir, böylece yüzme konukları geçen kayakçıların keyfini çıkarabilir.
 • Yanakiev Kayak Okulu, tüm popüler dillerde bireysel ve grup kayak / snowboard dersleri vermektedir. Otelin kayak modern kayaklar (Blizzard, K2, Elan) ve İtalyan kayak botları (Dolomit) ile donatılmıştır; snowboard Burton; Bir ayakkabı kurutucusuna sahiptir ve kurulum, tamir, ayarlama, ağda vb. gibi kayak hizmetleri sunmaktadır. Club Hotel Yanakiev seminerler, kurumsal etkinlikler, atölyeler, ziyafetler, eğitimler için mükemmel bir mekandır. Kapasiteli 3 çok işlevli salon sunuyoruz: 100 kişiye kadar büyük konferans salonu, 35 kişiye kadar 1 iş / ziyafet salonu ve 30 kişiye kadar 1 salon.
 • Club Hotel Yanakiev seminerler, şirket etkinlikleri, atölyeler, ziyafetler, eğitimler için mükemmel bir mekandır. Kapasiteli 3 çok işlevli salon sunuyoruz: 100 kişiye kadar büyük konferans salonu, 35 kişiye kadar 1 iş / ziyafet salonu ve 30 kişiye kadar 1 salon.
 • Restoran, tesisin karlı yamaçlarının muhteşem manzaralarını sunmaktadır. Lobi bar, Piyano bar aktif sporların ardından saatlerce rahatlık ve keyifli bir atmosfer sunar.
  Değerli öğle vaktini boşa harcamak istemeyen kayakçılar ve konuklar için, otelin sol alt ucunda bir pistten bir girişi ve güzel günler için güneşli bir terası olan bir fast-food bar bulunmaktadır.
 • Otelin kapalı ve açık otoparkı vardır.
 • Bilardo, masa tenisi ve diğer çeşitli oyunlar.
 • Tamamen mobilyalı çocuk oyun alanı.
 • Şapelde "St. Georgi Pobedonosets ”Otelde Ortodoks düğünleri ve vaftizleri yapılabilmektedir.
 • Önceden talep edilmesi durumunda, Sofya Havaalanı'na / havaalanından veya Bulgaristan'daki bir başka noktadan / havaalanına transfer ayarlayabiliriz.

* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.

Otel Konumu